Przejdź do głównej zawartości

O nas

Kim jesteśmy?
Grupa Rescue Team oficjalnie powstała 22 września 2007 r . Jesteśmy ludźmi, których pasją jest ASG, czyli – w wielkim skrócie, bieganie z ,,karabinem” po lesie, dreszcz emocji, prawdziwa przygoda w gronie sprawdzonych przyjaciół. Łączy nas coś jeszcze, utożsamianie się z dewizą Wojska Polskiego - "Bóg, Honor, Ojczyzna", którą rozumiemy jako kultywowanie w praktyce etyki chrześcijańskiej, promowanie wartości patriotycznych i proobronnych. Regularne spotkania naszego klubu mają miejsce w Warszawie i okolicach, mają formułę otwartą. Przyjmujemy do naszego grona wszystkich tych, którzy akceptują nasze pasje i chcą wśród nas znaleźć przyjaciół.

Nie zmuszamy nikogo do podzielania naszych przekonań. Chętnie natomiast odpowiemy na Twoje pytania związane z naszą wiarą. Z powyższych powodów traktujemy ASG nie tylko jako zabawę, ale też jako misję, dzięki której możemy służyć innym. Chcemy to realizować poprzez różne działania społeczne, jak organizowanie zabaw dla dzieci z domów dziecka, wsparcie dla obozów dziecięcych, młodzieżowych itp. Jeśli również masz pragnienie, aby pomagać innym, aby Twoje hobby znaczyło coś więcej, to trafiłeś w odpowiednie miejsce.


Szanujemy wszystkie inne ekipy ASG i nie czujemy się lepsi przez to, że wykorzystujemy naszą pasję do pomocy innym. Jest to po prostu nasz wybór i nasza radość. Wiemy, że wiele innych klanów ASG angażuje się w podobne działania. Grupa RT została założona przez Społeczność Chrześcijańską.

Nie mamy nic wspólnego z takimi ekstremalnymi ruchami jak faszyzm, nacjonalizm, wojujący kościół itp.